Ознака : кејт бекинсејл

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Годините не се проблем: Кејт Бекинсејл си фати 24 години помладо момче!

Еспресо
Британската актерка Кејт Бекинсејл (46) важи за една од најатрактивните жени во Холивуд. Честопати е на удар на критики поради нејзината слабост – млади момчиња....
Секојдневие

Кејт Бекинсејл е пример за сите дами: Вака треба да изгледа секоја жена која зачекорила во петтата деценија! (ФОТО)

Еспресо
Кејт Бекинсејл едноставно брилира секој пат кога ќе се појави на црвениот тепих. Актерката повеќе пати докажа дека е вистинска икона на стилот. Нејзините модни...
Свет Сцена

Кејт Бекинсејл предизвика вистинска драма со бакнежот со нејзината колешка! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Актерката која на многумина им го одзима здивот поради својата убавина и младоликост, веќе некое време привлекува негативни и коментари со потсмев поради своето однесување...