28.4 C
Скопје
16:55 - 25 јуни, 2024

Ознака : момче

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Поранешното момче на Тејлор Свифт се ожени: Тајна венчавка со убавица

Еспресо
Пејачот Том Одел (32) тајно се ожени со моделката Џорџи Сомервил (22). На венчавката присуствувале само најблиските членови на семејствата на младоженците. Инаку, Томас претходно...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) На Славица Ангелова срцето ѝ го освоил колега од „Ѕвезде Гранда“: Ова е момчето на струмичанката

Еспресо
Струмичанката Славица Ангелова привлече големо внимание во јавноста во целиот регион по триумфот во „Ѕвездите на Гранд“. Сепак, освен што убаво пее и што е...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Kој е мистериозното момче „Фред“ на Ким Кардашијан: „Уште еден познат рапер“

Еспресо
„Сингл“ милијардерката откри дека има средби со човекот кој за сега го нарекува „Фред“ на истото место во Њујорк каде порано уживала во „тајните вечери“...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Ќерката на Здравко Чолиќ ужива на јахта со мистериозно момче: Постар е и има стомак

Еспресо
Постарата ќерка на Здравко Чолиќ веќе подолго време ја интригира јавноста со секој нејзин потег. На Уна очигледно ѝ е гајле што мислат или што...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Ова е новото момче на Данијела Димитровска: По разводот со Огњен Амиџиќ, го освои срцето на згодниот спортист

Еспресо
Поранешната сопруга на српскиот тв водител Огњен Амиџиќ, Данијела Димитровска (Србинка со македонско потекло) неодамна призна дека е среќно заљубена, а сега е откриено и...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСцена

(Видео) На момчето кое беше спасено од урнатините во Сирија му се исполни желбата: Го запозна Кристијано Роналдо

М.П
На социјалните мрежи во средината на февруари се појави видео во кое момчето Набил Саед зборува дека сака да оди на натпревар и да го...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлРетроСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Седумгодишно момче од Австралија тврди дека е реинкарнација на Дијана: Открива неверојатни детали од животот на принцезата, а Хари и Вилијам ги нарекува „моите синови“

Еспресо
Момче од Австралија изјави дека е реинкарнација на принцезата Дијана и ги нарече Хари и Вилијам свои синови, пренесува Мирор. 7-годишниот Били Кембел, кој е...
БалканЛајфстајлСлајдерСтилСцена

(Фото) Кој е мистериозниот бизнисмен кого Ивана Нол го сака со години: Не му пречат нејзините голи кадри, а имаат исти страсти

Еспресо
Една од најсексапилните навивачки на хрватската репрезентација, Ивана Нол, стана многу популарна откако се појави на трибините на Светското првенство во Катар секогаш облечена во...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСцена

(ВИДЕО+ФОТО) Дали Ноне има новa љубов? Велешанката објави фотографии на кои наздравува со Александар

М.Р.
Велешанката Нона (Ноне) Неделковска која македонската јавност ја запозна преку натпреварот за музички таленти „Идол“ веќе долги години не се занимава со музика бидејќи ужива во работата...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСветСлајдерСцена

(ФОТО) „Твитер гори“, се породи Ријана: Пејачката го испразнила целиот кат во болницата за да биде сама со нејзините доктори

М.Р.
На социјалните мрежи се шири веста дека пејачката Ријана се породила и родила момче. Имено, една личност на „Твитер“ напишала дека Ријана се породила во...