18.8 C
Скопје
16:03 - 20 април, 2024

Ознака : Огнен Амиџиќ

БалканВи препорачуваме на СПСлајдерСцена

(Фото) Еве како изгледа Мина Наумовиќ еден месец по породувањето: Прво јавно појавување на водителката и Огњен Амиџиќ

Еспресо
Мина Наумовиќ, сопруга на српскиот водител Огњен Амиџиќ, се породи на 9 март и на свет го донесе синот Перун. Гордите родители секојдневно уживаат со...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Сопругата на Огњен Амиџиќ покажа на кого личи малиот Перун: Со урнебесни фотографии го шокираше и водителот

Еспресо
Водителот Огњен Амиџиќ и неговата сопруга Мина Наумовиќ недоамна добија син, кој го нарекоа Перун. Водителот и сопругата го користат секој момент да го поминат...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Важен ден за Огњен Амиџиќ и сопругата: Мина сподели емотивна фотографија од синот

еспресо
Водителот Огњен Амиџиќ и неговата сопруга Мина Наумовиќ неодамна добија син кој го нарекоа Перун. Мина знае често да објави фотографии од нејзиното секојдневие со...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Емотивна фотографија на Амиџиќ со наследникот! Покажа како го заспива Перун: „Мојата векна леб“

Еспресо
Српскиот водител Огњен Амиџиќ неодамна стана татко по вторпат, а сега покажа како ужива во новиот семеен дом со синот Перун. Амиџиќ целосно му се...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Еве како изгледала Мина пред врската со Огњен Амиџиќ: Водителката објави фотографија, задникот во прв план

Еспресо
Мина Наумовиќ, сопруга на српскиот водител Огњен Амиџиќ, се породи на 9 март и го роди синот Перун. Не се знае многу за приватниот живот...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Прва фотографија од Амиџиќ со синот: Мина „улови“ емотивен момент, Огњен го држи Перун на градите

Еспресо
Водителот Огњен Амиџиќ пред неколку дена стана татко по втор пат, а сега ја објави и првата фотографија со синот Перун. Минатиот вторник, на 12...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Каква фешта кај Амиџиќ на прославата на раѓањето на синот: Еве кој дојде, водителот пееше цела ноќ!

Еспресо
Српскиот водител Огњен Амиџиќ и неговата сопруга Мина Наумовиќ, сега Амиџиќ, на 9 март добија син на кого му го дадоа името Перун. Огњен по...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Огњен Амиџиќ во емисија го прослави раѓањето на синот: Гостите дојдоа со подароци

еспресо
Водителот Огњен Амиџиќ пред неколку дена стана татко по вторпат. Неговата сопруга роди момче кое двојката го крсти Перун, а вчера гордиот татко ги зема...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Прва фотографија од синот на Огњен Амиџиќ: „Коса за поаѓање во прво одделение“

еспресо
Гордиот татко не се двоуми да ги сподели убавите моменти. Водителот Огњен Амиџиќ ја запознал и се заљубил во својата сегашна сопруга додека работел на...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) „Перун личи на киви“: Огњен Амиџиќ ги зема синот и сопругата од породилиште

Еспресо
Огњен Амиџиќ на 9 март го доби второто дете со колешката Мина Наумовиќ, а денеска гордиот татко ги зема од болница сопругата и новороденчето. Огњен...