9.8 C
Скопје
24 октомври, 2021

Ознака : Данијела Димитровска

Балкан Слајдер Сцена

ФОТО |Таа е главна, ги држи сите конци: Водителот Огнен Амиџиќ прозборе за бракот со Македонката Данијела!

Васко Спасоски
Популарниот српски ТВ водител Огњен Амиџиќ е горд на љубовта што ја негува кон неговата сопруга Данијела Димитровска која има македонско потекло, но сепак открива...