5.3 C
Скопје
04:34 - 19 април, 2024

Ознака : тепих

СекојдневиеСлајдер

ВИДЕО: ЗА МАКЕДОНЦКИТЕ ДОМАЌИНКИ

Мими Стојановска
Денес „петак дан за метак“, ама мајките и домаќинките не баш се радуваат на викедите. Тие главно се резервирани за генералки. Кога се сетив што...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Бруталната русокоса се појави на црвениот тепих и сите ги засени! Од нејзините гради боли глава, а таа не можеше да ги скроти! (ФОТО)

Анита Митровска
Би можеле да кажеме дека на Клои Симс (37), британската ријалити ѕвезда, јануарскиот студ воопшто не ѝ пречи, со оглед на комбинацијата во која се...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кетрин Зита Џонс ги украде сите погледи на црвениот тепих (ФОТО)

Еспресо
На овогодишното доделување на Screen Actors Guild Awards се прошета и одлично облечената славна убавица. Додека одделни славни дами како Лаура Дерн, Рене Зелвегер и...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Модна икона на црвениот тепих, а на улица не би ја препознале! (ФОТО)

Еспресо
Блејк Лајвли и нејзиниот сопруг Рајан Рејнолдс се фатени од папараците додека биле на опуштена прошетка. Актерката која е позната по високите потпетици, а особено...
Секојдневие

Кејт Бекинсејл е пример за сите дами: Вака треба да изгледа секоја жена која зачекорила во петтата деценија! (ФОТО)

Еспресо
Кејт Бекинсејл едноставно брилира секој пат кога ќе се појави на црвениот тепих. Актерката повеќе пати докажа дека е вистинска икона на стилот. Нејзините модни...
Секојдневие

Кога ќе зачекорат на црвениот тепих сите погледи се вперени во нив: Тие се стилски најскладен пар! (ФОТО)

Еспресо
Не пројде ниту еден црвен тепих, а тие двајца да поминат незабележано. Софија Вергара и Џо Менганиело знаат како да ги ускладат модните комбинации така...
Uncategorized

Еве што се крие под шминката: Ева Лонгорија без мејкап не ни наликува на убавицата од црвениот тепих! (ФОТО)

Слободен печат
Дека ѕвездите се исти како нас и дека и тие имаат денови кога не изгледаат совршено, покажува фотографијата од Ева Лонгорија. За појавувањето на познатите...
Uncategorized

Трката за најдлабокото деколте најверојатно е завршена: Манекенка на црвениот тепих дојде со деколте до меѓуножјето (ФОТО)

Слободен печат
Трката за најдлабокото деколте, искрено веруваме, дека по овој настап веќе е завршена. Славните дами често избираат деколте до папокот за да го украдат целото...
ЛајфстајлСцена

КАКО ОД МАЈКА РОДЕНА – Пејачката на црвениот тепих дошла во ПРОЅИРЕН ФУСТАН, под него не облекла ништо (ФОТО)

Igor
Италијанската пејачка Рошел пристигна на црвениот тепих на филмскиот фестивал во Рим облечена во мрежест, проѕирен фустан, па речиси не остави воопшто ништо за мечтаење....
Сцена

Натали Портман на црвениот тепих прошета во целосно проѕирен фустан (ФОТО)

Igor
Актерката на својот препознатлив елегантен стил му даде храбра нота. Натали Портман беше една од најистакнатите лица на престижната гала вечер во Лос Анџелес, а...