21.8 C
Скопје
00:41 - 18 јуни, 2024

Ознака : црвениот

Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЛајфстајл

Запознајте се со градот на историјата и културата – Откријте го Маракеш (ФОТО)

Еспресо
Маракеш постои веќе речиси илјада години и претставува град на историјата и културата… Станува збор за место, кое само по себе асоцира на фузија од...
Uncategorized

Еве што се крие под шминката: Ева Лонгорија без мејкап не ни наликува на убавицата од црвениот тепих! (ФОТО)

Слободен печат
Дека ѕвездите се исти како нас и дека и тие имаат денови кога не изгледаат совршено, покажува фотографијата од Ева Лонгорија. За појавувањето на познатите...
Uncategorized

Трката за најдлабокото деколте најверојатно е завршена: Манекенка на црвениот тепих дојде со деколте до меѓуножјето (ФОТО)

Слободен печат
Трката за најдлабокото деколте, искрено веруваме, дека по овој настап веќе е завршена. Славните дами често избираат деколте до папокот за да го украдат целото...