20.8 C
Скопје
18:52 - 30 мај, 2024

Ознака : дојде

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Во бременоста дојде до дури 110 килограми: Џесика Симпсон успеа да се врати во топ форма, а нејзиниот тренер открива како! (ФОТО)

Еспресо
Иако целиот свет неодамна зборуваше за промената која ја направи Адел, Џесика Симпсон исто така постигна неверојатни резултати откако по бременоста успеа да ја врати...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Работен ден од соништата: Ќе се воодушевите кога ќе видите со кого Арнолд Шварценегер дојде во канцеларија (ВИДЕО)

Еспресо
Арнолд Шварценегер (72) е познат како голем љубител на животните, а неговиот најнов потег ги воодушеви фановите ширум светот. Имено, славниот актер на работа ниту...
Uncategorized

Трката за најдлабокото деколте најверојатно е завршена: Манекенка на црвениот тепих дојде со деколте до меѓуножјето (ФОТО)

Слободен печат
Трката за најдлабокото деколте, искрено веруваме, дека по овој настап веќе е завршена. Славните дами често избираат деколте до папокот за да го украдат целото...
ЛајфстајлСцена

Раперот упорен: Ќе дојде денот кога ќе бидам претседател на САД

Igor
Американскиот рапер Кание Вест повторно изјави дека еден ден тој ќе биде претседател на САД. Во емисијата на стриминг сервисот „Apple Music”, музичарот пред излегувањето...
Лајфстајл

На вашата врска и дојде крајот? Еве како да го преболите тешкиот период!

Igor
Според стручните лица, потребни се 6 месеци за комплетно да се преболи раскинувањето, но на некои луѓе им треба многу помалку време. Доколку некој полесно...
ЛајфстајлСцена

На љубовта и дојде крајот: Синот на Бекам повторно е слободен (ФОТО)

Igor
По бројните кавги во јавноста кои ги имаше со девојката Хана Крос, најстариот син на Бекам, Бруклин одлучи дека на љубовта сепак и дошол крајот....
ЛајфстајлСцена

Познатите на Вимблдон: Харелсон пиеше вино, Безос дојде со новата девојка (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Финалето на Вимблдон во кој српскиот тенисер ја однесе победата над Рожер Федерер вчера го следеа голем број познати лица. ВИП ложата еднакво брзо се...