Ознака : успеа

Свет Слајдер Сцена

ФОТО: Попопуларна и од познатите – Таа е првата личност која успеа да собере 100 милиони следбеници на ТикТок

Еспресо
Ангажманот на социјалните мрежи ја донесе Чарли до првата улога во долгометражниот филм, лансирање на сопствената колекција за шминка, соработка со големите брендови, реклами за...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Во бременоста дојде до дури 110 килограми: Џесика Симпсон успеа да се врати во топ форма, а нејзиниот тренер открива како! (ФОТО)

Еспресо
Иако целиот свет неодамна зборуваше за промената која ја направи Адел, Џесика Симпсон исто така постигна неверојатни резултати откако по бременоста успеа да ја врати...
Секојдневие

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Еспресо
Свештеникот Паоло со својата онлајн миса успеа да го насмее целиот свет… Италијанскиот свештеник, Паоло Лонго, одлучи да одржи миса за сите верници кои се...
Секојдневие

Прељубник фатен во акција – Успеа да избега низ прозор, но не помина така лесно (ВИДЕО)

Еспресо
На социјалните мрежи кружи видео од неименуван маж, кој, судејќи според се, е фатен во прељуба, па морал да се снајде и да избега преку...
Секојдневие

На Катја и успеа да ја ПРОДАДЕ НЕВИНОСТА за повеќе од МИЛИОН ЕВРА, а еве како ќе ги троши парите!

Еспресо
Целиот свет ја пренесе веста за 19-годишната Кајта која сакаше да ја продаде невиноста за 1,2 милиони евра, нејзината мисија успеа, а сега таа откри...
Лајфстајл Сцена

Бизарно видео од кралицата на попот ја згрози планетата: Мадона и по 30 години успеа да ги шокира обожавателите (ВИДЕО)

Igor
Популарната пејачка објави видео за кое дефинитивно долго ќе се зборува. Луиза Чиконе (61), попозната по уметничкото име Мадона, одлучи по еден концерт да се...
Лајфстајл Сцена

Сте слушнале за „Самосвесен рап“? Никој нема, бидејќи Никол допрва ќе ни го презентира! (ФОТО)

Igor
Се сеќавате на Никол Ричи, ќерќата на познатиот Лионел Ричи? Заедно со Парис Хилтон, Ники дебутираше во реалното шоу „The Social Life“, за кое слободно...
Лајфстајл Сцена

И после толку години љубов УСПЕВА ДА ЈА ВООДУШЕВИ: Еве што и подарил Боба на Брена за роденден (ФОТО)

Igor
Познатата пејачка Лепа Брена пред неколку денови го прослави 59-от роденден, а сега извор близок на семејството открива што по тој повод и подарил сопругот...