Бизарно видео од кралицата на попот ја згрози планетата: Мадона и по 30 години успеа да ги шокира обожавателите (ВИДЕО)

Популарната пејачка објави видео за кое дефинитивно долго ќе се зборува.

Луиза Чиконе (61), попозната по уметничкото име Мадона, одлучи по еден концерт да се опушти на начин на кој тоа го прават професионалните спортисти – во када полна мраз.

Пејачката видеото од малиот ритуал го објавила на Инстаграм со опис „Ќе го започнеме ли предизвикот во ледената купка“, а потоа покажа како се опоравува од неколку часа играње и пеење. Ги видовме нејзините модринки, уморот, одличното расположение, но уште нешто.

Имено, по релаксирањето во ледената купка, Мадона пие од шолја со жолта течност и вели:

– Добро е да се напиете урина откако ќе излезете од ледената купка.

Нејзините обожаватели, дури и оние најверните, се згрозени од ваквото однесување на пејачката, без оглед дали во шолјата има урина како што тврди Мадона. Меѓу коментарите на интернет можете да прочитате: „Грозна сенилна жена“, „Сака внимание, сака да не шокира за сите да гледаме во неа“, „Ова повеќе не е шокантно, ова е одвратно“…

Слични објави

Нивес Целзиус покажа колку добро и стои „underboob“ – „Купачите и се смалиле од перење“ (ФОТО)

Igor

Од што се плаши Северина: Ја ангажирале и бајачката на Кеба за спас

Igor

Нема да верувате што се крие под сето ова крзно! (ФОТО)

Еспресо

„Звуците на Чаршијата“ по 13-ти пат, ТАМАРА ТОДЕВСКА меѓу многуте учесници

Igor

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Еспресо

Ѕвездата на „Хари Потер“ искрено за своите проблеми: Почнав премногу да пијам!

Еспресо

Остави Коментар

1 × 5 =

Слични објави

Топ 10 вежби за совршен задник (ВИДЕО)

Igor

ТАА ГО ЧИНЕШЕ БРАК: Најбогатиот човек на светот ја потврди врската со атрактивната Лорен (ФОТО)

Igor

Најпродаваните фармерки: Модел кој ги излуде жените ширум светот

Igor

Пејачката Едита позираше на бензинска во провокативен краток фустан! (ФОТО)

Еспресо

Фановите убедени дека Бијонсе повторно е бремена (ФОТО)

Igor

Се обесија близнаци кои учествуваа во познато „ријалити“: Во шумата било пронајдено и проштално писмо (ФОТО)

Васко Спасоски