Ознака : пие

Свет Слајдер Сцена

Меган загрижена и бесна: Принцот Хари скрушум излегува навечер и пие со Адел

Еспресо
Странските медиуми на големо се распишаа за зачестеното дружење на принцот Хари со пејачката Адел… Принцот Хари (35) и Меган Маркл (35) веќе четири месеци...
Секојдневие

Пие човечка крв, избегнува светлина и работи од 9 до 17: За себе тврди дека е вампир стар 600 години (ФОТО)

Еспресо
Лилит Вампир (27) од Лондон тврди дека е вампир стар 600 години, па така таа избегнува сончева светлина и пие крв. Поради необичниот начин на...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Алек Болдвин како Доналд Трамп – Пие избелувач и порачува: „Ќе го пуштиме овој вирус да дивее“ (ВИДЕО)

Еспресо
Омилена мета на актерот Алек Болдвин е американскиот претседател Доналд Трамп, кој често го имитира во шоуто „Saturday Night Live“. Во скечот кој вчера беше...
Секојдневие

Се пие 7 дена, а симнува 80 отсто од масните наслаги на стомакот

Еспресо
Овој пијалак се прави едноставно, и има исклучителна моќ да ги отстранува наталожените масти во пределот на стомакот. Благодарение на комбинацијата на моќни намирници, во...
Лајфстајл Сцена

Бизарно видео од кралицата на попот ја згрози планетата: Мадона и по 30 години успеа да ги шокира обожавателите (ВИДЕО)

Igor
Популарната пејачка објави видео за кое дефинитивно долго ќе се зборува. Луиза Чиконе (61), попозната по уметничкото име Мадона, одлучи по еден концерт да се...