Ознака : излегува

Свет Слајдер Сцена

Меган загрижена и бесна: Принцот Хари скрушум излегува навечер и пие со Адел

Еспресо
Странските медиуми на големо се распишаа за зачестеното дружење на принцот Хари со пејачката Адел… Принцот Хари (35) и Меган Маркл (35) веќе четири месеци...
Лајфстајл Филм и ТВ

Излегува книгата која РОБЕРТ ДЕ НИРО НЕ САКА ДА ЈА ПРОЧИТА – Не знаев дека татко ми е хомосексуалец, мајка ми ми кажа!

Igor
Наредниот месец издавачката куќа „Ricoli“ ќе ја објави книгата за таткото на славниот актер Роберт Де Ниро, поточно за познатиот Роберт Де Ниро постариот. Материјалот...