18.8 C
Скопје
15:25 - 20 април, 2024

Ознака : татко

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Родителите на Кејт Мидлтон банкротираа и должат пари: Не зборуваат со принцезата за долговите

еспресо
Родителите на Кејт Мидлтон, Керол и Мајкл Френсис банкротираа и им должат на доверителите над 330 илјади долари, пренесува Тајмс. Семејството на принцезата од Велс...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

„Канjе не би дозволил вака да се однесуваат кон неговите ќерки“: Таткото на Бјанка лут на Вест што ја третира ќерка му како отпад

еспресо
Таткото на Бјанка Ценсори, Лео, сака да разговара со Канје и да го праша зошто се однесува вака со неговата ќерка: во последно време сите...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Таткото на трагично загинатата пејачка оди во Дубаи за да дознае како загинала

Еспресо
Таткото на трагично загинатата пејачка оди во Дубаи за да дознае како таа починала. Таткото на починатата пејачка Андријана Лазиќ, Небојша Лазиќ уште еднаш ѝ...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Ова се татко ѝ и мајка ѝ на Јована Јеремиќ, Миодраг негодува: „Не ми се допаѓа што често зборува за интимни односи“

Еспресо
Популарната водителка Јована Јеремиќ секогаш истакнуваше дека само таа е заслужна за нејзиниот успех, но често нагласуваше и дека нејзините родители Олга и Миодраг ја...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Кој е татко на детето на Марија Шерифовиќ? Еве што кажа пејачката за него

Еспресо
Пејачката Марија Шерифовиќ доби наследник, а бременоста ја износи сурогат мајка. Детето е родено во клиника во Лос Анџелес, а јавноста почна да шпекулира кој...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Се огласи таткото на девојката која почина на концертот на Тејлор Свифт: „Замина од дома да си го оствари сонот и умре“ 

Еспресо
Таткото на убавата млада девојка е неутешен! Се огласи таткото на Ана Беневидес, која почина минатиот петок во Бразил пред концертот на пејачката Тејлор Свифт....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Таткото на Бритни Спирс хоспитализиран во тешка состојба

Еспресо
Џејми Спирс (71) бил хоспитализиран неколку недели поради тешка инфекција за која била потребна операција, пишува Пејџ сикс, цитирајќи извор близок до семејството. Оваа година...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Таткото на Расел Бренд во одбрана на синот: „Мрачни сили се одмаздуваат“

Еспресо
Откако четири жени го обвинија Расел Бренд за силување, сексуален напад и злоупотреба, се огласи таткото на актерот, Рон. Тој рече дека тврдењата против неговиот...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЖивотни ПриказниСветСлајдерСцена

Таткото на Арнолд Шварценегер бил нацист, а идол на актерот бил советскиот кревач на тегови Јуриј Власов

Еспресо
Малку познати факти од животот на легендарниот бодибилдер и ѕвездата на „Терминатор“. Во јули 1990 година, Арнолд Шварценегер се обратил до Центарот Симон Визентал за...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Sвездата од „Волкот од Волстрит“, Џона Хил стана татко

Еспресо
Познатиот американски актер, комичар и режисер Џона Хили неговата девојка Оливија Милар го добија нивното прво дете, потврди портпаролот на актерот за магазинот People. 39-годишниот...