25.8 C
Скопје
13:28 - 14 април, 2024

Ознака : траума

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Жизел Бундхен ја открива траумата од младоста: „Побараа од мене нешто поради што се расплакав“

Еспресо
Во новото видео за „Вог“, 41-годишната бразилска манекенка Жизел Бундхен ја раскажа најтрауматизирачката епизода од нејзината долга манекенска кариера: имала само 18 години кога на...
ЛајфстајлСцена

ЗА НЕЈЗЕ ТОА МЕСТО Е ГРОБ: Таму Цеца нема стапнато веќе 20 години

Igor
Поминаа речиси 20 години по убиството на Жељко Ражнатовиќ Аркан, но Цеца ни по толку време не може ни да се приближи до хотелот каде...
ЛајфстајлСцена

ОТВОРЕНО ЗА ТРАУМАТА: Беквалац доживеала ужасно искуство со една позната ѕвезда

Igor
Наташа Беквалац уште како дете се заколнала дека ако некогаш стане позната ѕвезда, никогаш нема да одбие ниту едно дете обожавател за автограм. Кога самата...