7.8 C
Скопје
20:15 - 20 февруари, 2024

Ознака : беби дол

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Беби Дол ѝ се врати на музиката: „Од чекање нема ништо“

Еспресо
Драгана Шариќ, попозната како Беби Дол, беше една од главните теми во јавноста изминатиов период кога српски Курир објави дека е видена како доаѓа да...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Беби Дол го распродала накитот на тетка си за бадиела: Секаде е должна, го сменила бројот и исчезнала

Еспресо
Беби Дол го заложила накитот од 3.000 евра на тетка си за 300 евра и исчезнала. Според србските медиуми пејачката ги избегнува и пријателите бидејќи...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Комшиите „спискаа“ против Беби Дол: „Никој не ја поднесува, моли за храна, лаже и пие“!

Еспресо
Со денови интересот за Драгана Шариќ, алијас Беби Дол, не стивнува откако беше објавено дека е видена во народна кујна како зема храна. После тоа...
БалканВи ПрепорачувамеРетроСлајдерСцена

(ВИДЕО) Љубовната приказна на Масимо Савиќ и Беби Дол, која интригира со години

Еспресо
Многумина не знаат дека Беби Дол и Масимо Савиќ беа омилен пар во Југославија во осумдесетите. Беби Дол отсекогаш ја интригирала јавноста, а нејзината љубовна...
ЛајфстајлСцена

ЈА ИЗМЕШАА СО ХОЛИВУДСКА ДИВА: Оваа позната пејачка откри интересна случка од Прага

Igor
Популарната Беби Дол, освен што ужива во својата слава на балканските простори, тврди и дека кога била во Прага доживеала нешто неверојатно. „Не можам да...
ЛајфстајлСцена

ОТВОРЕНО ЗА ТРАУМАТА: Беквалац доживеала ужасно искуство со една позната ѕвезда

Igor
Наташа Беквалац уште како дете се заколнала дека ако некогаш стане позната ѕвезда, никогаш нема да одбие ниту едно дете обожавател за автограм. Кога самата...