2.8 C
Скопје
03:41 - 19 април, 2024

Ознака : прага

Ви препорачуваме на СПДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(ФОТО) ВОЛШЕБНА ПРЕТПРАЗНИЧНА АТМОСФЕРА ВО ПАРИЗ, ПРАГА И МАДРИД: Блескаат во раскош на светилки, наросени со златна црвена и зелена нијанса

Ј.К.Д
Денес „фрламе“ поглед на уште три метрополи кои веќе блескаат во раскошот на светилките, а градовите се како наросени со златна, црвена, зелена нијанса кои...
ИнтимаЛајфстајлСлајдер

(ФОТО) ЗАПОЗНАЈТЕ ГИ БЛИЗНАЧКИТЕ КОИ НАПРАВИЈА ХАОС ВО БЕЛГИСКАТА ВЛАДА: Порно ѕвезди од светски глас пред кој „клекна“ и премиерот

Еспресо
Последниот земјотрес на меѓународната политичка сцена повторно е поврзан со скандалот – „црвено светло“, а овојпат епицентарот на „земјотресот“ се близначките Евелин и Силвија Делаи...
ЛајфстајлСцена

ЈА ИЗМЕШАА СО ХОЛИВУДСКА ДИВА: Оваа позната пејачка откри интересна случка од Прага

Igor
Популарната Беби Дол, освен што ужива во својата слава на балканските простори, тврди и дека кога била во Прага доживеала нешто неверојатно. „Не можам да...