Tag : близначки

Ви Препорачуваме Стил Тренд

Џесика Алба и нејзината ќерка изгледаат како близначки! (ФОТО)

Еспресо
Една од најубавите холивудски актерки има достоинствена наследничка. Ќерката (11) на Џесика Алба и продуцентот Кеш Ворен Хонор е буквална копија на својата мајка, а...
Лајфстајл Слободно Време

Браќа близнаци кои се ожениле со сестри близначки имаат деца кои неверојатно си личат (ФОТО)

Еспресо
На фотографијата можете да видите двајца браќа близнаци кои се ожениле со сестри кои исто така биле близначки. И двата пара имаат дете, а нивните деца си личат уште повеќе!...