10.8 C
Скопје
08:39 - 27 февруари, 2024

Ознака : нејмар

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Нејмар се соблече по долна облека за брендот на Ким Кардашијан: Навистина знаеш како да ги привлечеш жените

jasmina.kantardzieva
Компанијата на Ким Кардашијан „SKIMS“ лансираше нова линија за машка облека. Како заштитни лица на кампањата се појавија Нејмар, кошаркарот Шаи Гилгеус-Александер и Ник Боса,...
Ви ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Нејмар повторно стана татко: Ја изневеруваше бремената девојка, па преку Инстаграм ја молеше за прошка, сега добија ќерка

Еспресо
Славниот бразилски фудбалер Нејмар доби ќерка со својата девојка Бруна Бјанкарди. Фудбалерот се пофали на Инстаграм дека повторно станал татко и објави неколку заеднички фотографии...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

ПСЖ планира да го продаде Нејмар и уште неколку ѕвезди, еве кои ќе го напуштат клубот

Еспресо
Според најновите информации на RMC Sport, ПСЖ планира да ги продаде Нејмар, Хакими и Верати. Пари Сен Жермен планира да продаде неколку играчи-ѕвезди ова лето,...
Ви ПрепорачувамеЛокумчеСветСлајдерСцена

(Фото) Која е убавицата Бруна Бјанкарди со која Нејмар чека дете: Другарка на сестра му, „плукната“ налик на бившата на фудбалерот

Еспресо
Штркот летa кон Нејмар: Бразилскиот играч наскоро ќе стане татко, по втор пат. Напаѓачот на Пари Сен Жермен на социјалните мрежи ја објави бременоста на...
СветСлајдерСцена

(Фото) Нејмар: Официјално е! Бруна Бјанкарди ќе му роди детенце на ѕвездата на ПСЖ

Еспресо
Двојката објави дека чека бебе, со серија фотографии на кои се гледа трудничкиот стомак на манекенката. Детето ќе биде второ за бразилскиот фудбалер, по Дави...
Ви ПрепорачувамеЛокумчеСветСлајдерСцена

(Фото) Новата убавица на Нејмар е девојка од село: Сиромашната Романка некогаш молзела крави, а сега го „врти“ светот

Еспресо
Нејмар (31 година), најскапиот фудбалер во историјата, купен од ПСЖ од Барселона за 222 милиони евра, следи една Романка на Инстаграм. Станува збор за Адриана...
ЕспресоСветСлајдерСцена

(Фото) Романсата на таткото на Нејмар го шокира Бразил: Во љубов е со мајката на еден од најдобрите пријатели на ѕвездата на ПСЖ

Еспресо
Напаѓачот на ПСЖ, Нејмар е секогаш актуелен и не само поради неговите постапки на теренот. Но, за таблоидите сега е интересен и таткото на фудбалерот...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСцена

(Фото) Нејмар флертувал со преубавите близначки одбојкарки и добил „корпа“: Еве зошто не постигнал гол

М.П
31-годишната бразилска фудбалска ѕвезда Нејмар се обидел да влезе во романтичен дуел со двете сестри – близначки и познати одбојкарки, бразилските убавиците Алвеш. Дури и...
ЕспресоСветСлајдерСцена

(Фото) Страсен бакнеж на Нејмар и убавата Бруна Бјанкарди: Фановите во шок – „Се смирија ли?!“

Еспресо
Иако бразилскиот популарен фудбалер Нејмар и бразилската инфлуенсерка и моделка Бруна Бјанкарди ја прекинаа својата врска во август 2020 година, таа сподели фотографија на која...
БалканЛајфстајлЛокумчеСлајдерСтилСцена

(Фото) Неверојатно убава: На оваа Балканка и Нејмар ѝ ги „лајкнува“ фотките, а не е ни манекенка ни инфлуенсерка

Еспресо
Не, не се само жените на славните фудбалери вистински убавици. А овојпат не станува збор ни за манекенка ни ту за инфлуенсерка. Станува збор за ...