03:11 - 23 јуни, 2024

Ознака : добија ќерка

Ви ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Нејмар повторно стана татко: Ја изневеруваше бремената девојка, па преку Инстаграм ја молеше за прошка, сега добија ќерка

Еспресо
Славниот бразилски фудбалер Нејмар доби ќерка со својата девојка Бруна Бјанкарди. Фудбалерот се пофали на Инстаграм дека повторно станал татко и објави неколку заеднички фотографии...