14.8 C
Скопје
08:29 - 15 април, 2024

Ознака : бремената девојка

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Бремената девојка на Огњен Амиџиќ ја шокираше јавноста: Ако не ми носи пари, немам време за тоа!

Еспресо
Избраничката на Огњен Амиџиќ е во поодмината бременост, а сега објави фотографија која на големо се коментира на социјалните мрежи. Водителот на ТВ Пинк, Огњен...
Ви ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Нејмар повторно стана татко: Ја изневеруваше бремената девојка, па преку Инстаграм ја молеше за прошка, сега добија ќерка

Еспресо
Славниот бразилски фудбалер Нејмар доби ќерка со својата девојка Бруна Бјанкарди. Фудбалерот се пофали на Инстаграм дека повторно станал татко и објави неколку заеднички фотографии...