7.8 C
Скопје
03:11 - 20 мај, 2022

Ознака : ѕвезди

Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Не само Кортни Кардашијан и Тревис Баркер: ОВА СЕ ЅВЕЗДИТЕ кои се венчаа во градот на гревот

Еспресо
Од Софи Тарнер до Брус Вилис, од Анџелина Џоли до Николас Кејџ, од Мелани Грифит до Памела Андерсон: многу познати личности избраа да кажат „да“...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Вака холивудските ѕвезди на ОСКАРИТЕ ѝ оддадоа почит на УКРАИНА

Еспресо
Бројни ѕвезди сакаа да ја изразат својата поддршка за земјата погодена од руската инвазија. Од сини панделки закачени на фустаните и смокинзите, до говорот на...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Сè е подготвено за ноќта на ОСКАРИТЕ: ОВИЕ ѕвезди ќе доделуваат награди на сцената, се очекува и обраќање на Зеленски

Еспресо
Со нетрпение се очекува враќањето на холивудскиот гламур по пригушеното одбележување на Оскарите во сенка на пандемијата, и нискиот рејтинг од минатата година, иако годинава...
Астро Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 9. МАРТ: Неочекувани настани за Јарците, убави вести за Раковите, успешен ден за Лавовите…

Еспресо
Овен Ќе се поврзете со необични личности или со луѓе кои не се од вашата средина. Така ќе го збогатите својот емоционален свет. Ќе успеете да ја...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (7.март-13.март): Добри вести за Раковите, многу љубов за Водолиите, проблеми за Стрелците…

Еспресо
Оваа недела планетата Меркур влегува во знакот Риби, подготвена да им донесе добри вести на сите водни знаци и не само на нив… А вие,...
Астро Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 6.МАРТ: Компликации за Овните, Бикови, воздржете се од импулсивните реакции

Еспресо
Овен Тежок ден на секое поле. На емотивно поле, личноста која ја сакате, засега покажува малку воздржан став кон вас. Сакате да допрете до неа,...
Астро Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 5. МАРТ: Девици продолжете кон целта, Риби дружете се со оптимисти!

Еспресо
Овен Ќе имате шанса да донесете некоја сериозна одлука и да имате многу продуктивен ден. Од околината ќе имате сериозна поддршка и денес сте полни...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) Лила има ДВА НЕУСПЕШНИ БРАКА, но ОВОЈ МАЖ е нејзина љубов скоро 30 години: Ти си мојот штит, моја сигурна зона!

М.Р.
Познатата водителката и инфлуенсерка на својот инстаграм – профил секојдневно споделува интересни фотографии и видеа. Храна, прекрасни дестинации, модни комбинации како и прекрасни моменти поминати...
Ви Препорачуваме Еспресо Женски печат Свет Слајдер Сцена

АНТИВОЕНИ ГЛАСОВИ: Не само Мадона и холивудските ѕвезди, и РУСКИТЕ УМЕТНИЦИ велат „ДОСТА“ на конфликтот!

Јасмина Кантарџиева Димков
Многу од руските ѕвезди се побунија против системот. Академици, но и млади „инфлуенсери“, прочуени телевизиски личности, како и илјадници луѓе кои излегоа на улица да...
Астро Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 28.ФЕВРУАРИ: Награда за Раковите, забава за Скорпиите, трпение за Стрелците…

Еспресо
ОВЕН Имате идеална шанса да покажете значаен напредок на работа. Не се колебајте, бидејќи и онака веќе доволно пропуштивте. Саканата личност има неразумни очекувања од...