Ознака : пластика

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Нејзиното лице е сто проценти пластика: Фановите шокирани од изгледот на славната русокоса (ФОТО)

Еспресо
Славната русокоса е на удар на критики дури и од оние најверните фанови. Гвен Стефани на доделувањата на овогодинешните Греми награди се нашла на удар...
Гастро марифети

Не користете пластичен прибор додека готвите: Хемикалиите стигнуваат до храната!

Igor
После многу испитувања научниците се согласија дека пластичниот прибор и останатите пластични алатки за готвење, треба да се избегнуваат додека го спремаме нашето јадење. Пластиката...