16.8 C
Скопје
02:44 - 26 мај, 2024

Ознака : марго роби

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Ѕвездата на „Барби“ чести 14 пријатели во луксузно летувалиште: Марго Роби на одмор од 64.000 долари

Еспресо
Австралиската актерка Марго Роби конечно зеде заслужен одмор по неколкумесечна тешка промоција на нејзиниот најнов проект Барби. Славната личност отиде да се одмори во друштво...
СветСлајдерСцена

Марго Роби ја исценирала сопствената смрт поради освета: Самоубиство за преплашување

Еспресо
Актерката Марго Роби, моментално најпозната како Барби од истоимениот филм, во детството со помош на кујнски нож и кечап ѝ создала непријатна ситуација на својата...
СветСлајдерСцена

(Фото) Марго Роби до Барби: Хирург открива за сите операции на актерката

Еспресо
Во киносалите низ светот, секако и во Македонија, може да го погледнете филмот „Барби“ – најочекуваниот филм за ова лето. Во пресрет на премиерата, познатиот...
ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Марго Роби блесна на црвениот тепих, но еден детаљ го привлече вниманието: Зошто не ја носи бурмата?

Еспресо
Американската актерка Марго Роби се појави во јавноста без венчалниот прстен, а тоа повторно ги разгоре гласините за крај на нејзиниот брак. Марго Роби (32)...
СлајдерСцена

Пропаднаa плановите на најубавата жена на светот – Марго Роби нема да ја гледаме во „Пиратите од Карибите“

Еспресо
Маргот Роби потврди дека плановите за женската верзија на „Пиратите од Карибите“во која таа требаше да ја игра главната улога се откажани од Дизни. Ѕвездата...
СветСлајдерСцена

Марго Роби и Кара Делавињ во закачка со папараците: Фотографот завршил со скршена рака

Еспресо
По инцидентот со папараците во Аргентина, британските продуценти и пријатели на австралиската актерка Марго Роби и на британската манекенка и актерка Кара Делевињ наводно биле...
СветСлајдерСцена

Рајан Гослинг во улога на Кен, момчето на познатата кукла Барби: Негова партнерка ќе биде Марго Роби

М.Р.
Канадскиот глумец, режисер, сценарист и музичар, Рајан Гослинг, ќе го глуми момчето на познатата кукла Барби, во истоимениот игран филм на режисерката Грета Гервиг. На...
СветСлајдерСцена

Марго Роби ја продава луксузната куќа во Беверли Хилс – Ѕирнете во домот од бајките на најплатената актерка во Холивуд!

Еспресо
Домот зрачи со елеганција и е опкружен со зеленило кое нуди прекрасен поглед… Австралиската актерка Марго Роби (30) ѕвездата од холивудските филмови „Волкот од Волстрит“,...