9.8 C
Скопје
07:18 - 15 април, 2024

Ознака : Кара Делавињ

СветСлајдерСцена

(Фото) Поранешната девојка на Кара Делевињ се мажи за нафтен магнат: Убавата актерка никогаш посреќна

Еспресо
Ѕвездата на Pretty Little Liars, Ешли Бенсон се вери со момчето Брендон Дејвис. Поранешната девојка на Кара Делевињ, актерката Ешли Бенсон, се вери за милјардер...
СветСлајдерСцена

Кара Делавињ откри детали од семинарот за мастурбација: „Соблечи ја долната облека. Ова е лубрикант“

еспресо
Англиската манекенка и актерка Кара Делавињ изјави дека била шокирана кога на семинар за мастурбација побарале од неа да ја соблече долната облека. Делавињ присуствуваше...
СветСлајдерСцена

Марго Роби и Кара Делавињ во закачка со папараците: Фотографот завршил со скршена рака

Еспресо
По инцидентот со папараците во Аргентина, британските продуценти и пријатели на австралиската актерка Марго Роби и на британската манекенка и актерка Кара Делевињ наводно биле...
Uncategorized

Повеќе не им верува на жените: Познатата манекенка Кара Делавињ раскина со својата девојка!

Слободен Печат
Познатата манекенка Кара Делавињ објави на својот профил на Твитер дека ја раскина врската со својата девојка Ешли Бенсон, после година ипол дена забавување. „Ешли...
ЛајфстајлСцена

Една од најпознатите светски манекенки покажа интересен талент во емисија (ВИДЕО)

Igor
Една од најпознатите светски манекенки Кара Делaвињ полека на светот му ги открива своите таленти. Откако во една прилика покажа како битбоксува, американската убавица во...