Една од најпознатите светски манекенки покажа интересен талент во емисија (ВИДЕО)

Една од најпознатите светски манекенки Кара Делaвињ полека на светот му ги открива своите таленти. Откако во една прилика покажа како битбоксува, американската убавица во емисијата на Џими Фалон покажа нешто што не се гледа секој ден.

Имено, Кара кажа дека на електрична гитара знае да го отсвири легендарниот хит „Sweet Home Alabama“ на групата „Lynyrd Skynyrd“, но на несекојдневен начин, поточно држејќи ја гитарата зад глава.

Погледнете:

Слични објави

Тамара има СЀ ШТО Е ПОТРЕБНО за да се квалификува во финалето

Igor

Со ФИЛМОВИ ЗА ВОЗРАСНИ ја пополнувала празнината: Сопругата на ВИЛ СМИТ отворено за сексуалната зависност (ФОТО)

Igor

Цензура: Забранетите филмови на Нетфликс

Еспресо

Видео хороскоп 28 јуни 2019, петок

Igor

Јавноста загрижена за Кејт Мидлтон: Поради овие фотографии сите веруваат дека таа е на чекор од анорексија (ФОТО)

Еспресо

ЕМОТИВНИ СОНУВАЧИ: Припадниците на овој хороскопски знак имаат најсилна интуиција

Igor

Остави Коментар

13 + 12 =

Слични објави

ИЗБЕРЕТЕ ЈА ВИСТИНСКАТА БОЈА: Истакнете ги очите со соодветната сенка за вас

Igor

Поглед од 30-ти спрат и ЕНТЕРИЕР ОД СОНИШТАТА: Прекрасната актерка после свадбата го продава станот за кој цел Њујорк мечтае! (ФОТО)

Igor

Нов тренд на Малдивите: Спиење на кревети кои лебдат над океанот! (ФОТО)

Еспресо

Тајчи ги собра пријателите и го отпеа познатиот хит од Евросонг (ВИДЕО)

Еспресо

Најскапите венчавки во светот (ВИДЕО)

Igor

Сакам да се вљубам во Србин! За изјавата на Цеца зборува цел регион

Igor