16.8 C
Скопје
01:28 - 26 мај, 2024

Ознака : рајан гослинг

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Рајан Гослинг разочаран од номинациите за Оскар: „Нема Кен без Барби“

Еспресо
Рајан Гослинг ја критикуваше Академијата за овогодинешните номинации за Оскар. Тој рече дека е „разочаран“ – откако беше номиниран за најдобра споредна машка улога за...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Реакцијата на Рајан Гослинг стана хит на интернет: Што кажаа водителите?!

Еспресо
Откако беше прогласен победникот, Рајан Гослинг изгледаше запрепастено и веднаш не ни разбра што кажаа водителите. Видеото од неговата реакција стана вирално на интернет и...
СветСлајдерСцена

Ева Мендес ги потврди гласините за венчавка со Рајан Гослинг: „И мојот сопруг е тука, одлично се забавуваме“

Еспресо
Актерката Ева Мендес ги потврди гласините за тајната венчавка со актерот Рајан Гослинг, со кој е во врска повеќе од 11 години и има две...
СветСлајдерСцена

(Фото) Ева Мендес стана „госпоѓа Гослинг“, се чека збор од Рајан

Еспресо
Тие се еден од најубавите парови во Холивуд и заедно се веќе 11 години. Рајан Гослинг и Ева Мендес сè уште не се нашле пред...
СветСлајдерСцена

Рајан Гослинг во улога на Кен, момчето на познатата кукла Барби: Негова партнерка ќе биде Марго Роби

М.Р.
Канадскиот глумец, режисер, сценарист и музичар, Рајан Гослинг, ќе го глуми момчето на познатата кукла Барби, во истоимениот игран филм на режисерката Грета Гервиг. На...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Најчудниот холивудски пар: Рајан Гослинг и Ева Мендез немаат дадилки, не сакаат внимание и никаде не се појавуваат заедно!

Еспресо
Ева Мендез и Рајан Гослинг се запознале во 2011 година на снимањето на филмот „The Place Beyond The Pines“. Парот долго време ја криел врската,...
ЛајфстајлСцена

Инспирација за сите жени: Оваа холивудска ѕвезда првото дете го роди на 40 години

Igor
Ева Мендес е холивудска убавица која до својата 40-та година не се брзаше да стапи во брак и да има деца. Но, еден маж го...