3.8 C
Скопје
02:44 - 4 март, 2024

Ознака : бабри

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Рајан Гослинг разочаран од номинациите за Оскар: „Нема Кен без Барби“

Еспресо
Рајан Гослинг ја критикуваше Академијата за овогодинешните номинации за Оскар. Тој рече дека е „разочаран“ – откако беше номиниран за најдобра споредна машка улога за...