38.8 C
Скопје
13:06 - 18 јули, 2024

Инспирација за сите жени: Оваа холивудска ѕвезда првото дете го роди на 40 години

Ева Мендес е холивудска убавица која до својата 40-та година не се брзаше да стапи во брак и да има деца. Но, еден маж го смени сето тоа.

Таа е во брак со Рајан Гослинг, со кој ја започчна врската во 2011 година. Тие денеска важат за еден од најскладните парови во Холивуд кои својата приватност успешно ја кријат од папараците, а децата не ги изложуваат на медиумско внимание.

Додека да го запознае Рајан, таа воопшто не ни сакала деца, но тој ја натерал да засака негови деца. Љубовта со познатиот актер целосно ја променила, а таа на сите жени во светот им порачува дека не мораат да брзаат, бидејќи вистинските нешта секогаш наоѓаат начин да се реализираат.

Слични објави

(Фото) Огњен Амиџиќ и Мина Наумовиќ уживаат на одмор на Кипар: Хотел со пет ѕвезди, едно ноќевање чини 750 евра!

Еспресо

Анџелина Џоли го моли Бред Пит: „Прекини ги судските случаи“

еспресо

Ќерката на шеикот од Дубаи го остави сопругот преку Инстаграм: „Драг мажу, додека си зафатен со други жени…“

еспресо

Мајката на Шенен Доерти ја прекина тишината, за првпат по смртта на нејзината ќерка: Невозможно е да се прочита без солзи

еспресо

Нови детали за врската на Џони Деп со Русинката: „Не сакаат етикети на дечко и девојка“

еспресо

(Видео) „Камен“ пијана ја пее американската химна пред полн стадион: Пејачката призна и најави лекување против порокот

еспресо
Се вчитува....