25.8 C
Скопје
13:25 - 14 април, 2024

Ознака : мајчинство

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Гоца Тржан на удар на социјалните мрежи за „глупоста што ја истреска“:„Некогаш не се плаќаше, сестрата на сестра си ѝ раѓаше дете“

Еспресо
Регионалната јавност не престанува да зборува за сурогат мајчинство откако Марија Шерифовиќ стана мајка на момче преку сурогат мајчинство изведено во Америка. Во јавноста со...
СветСлајдерСцена

КАМЕРОН ДИЈАЗ ОТКРИ КАКО Е ДА СЕ СТАНЕ МАЈКА НА 47 ГОДИНИ: Сега треба да живеам до 107

И. Т.
Мајчинството е посебна приказна. За некои жени „касната“ бременост и мајчинството имаат импресивни придобивки, а Камерон Дијаз е идеален пример за тоа. Нејзината приказна може...
ЛајфстајлСцена

Инспирација за сите жени: Оваа холивудска ѕвезда првото дете го роди на 40 години

Igor
Ева Мендес е холивудска убавица која до својата 40-та година не се брзаше да стапи во брак и да има деца. Но, еден маж го...