36.8 C
Скопје
18:06 - 18 јуни, 2024

Ознака : Камерон Дијаз

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Камерон Дијаз стана по вторпат мајка на 51 година: „Премногу е сладок“

еспресо
Камерон Дијаз (51) и нејзиниот сопруг, членот на Good Charlotte, Бенџи Маден, го добија своето второ дете. Ова го објави самата актерка на својот инстаграм-профил....
СветСлајдерСцена

Потресна исповед на Камерон Дијаз: „Сврзував крај со крај, немав работа“, „ме искористија како параван за пренесување дрога“

Еспресо
Холивудската актерка Камерон Дијаз се присети на мрачните моменти од нејзината младост, кога во деведесетите ја користеле како параван за пренесување дрога. За среќа, од...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Камерон Дијаз отворено за тоа како се снајде во улогата на мајка на прагот на 50-те и зошто сега поинаку гледа на стареењето

Еспресо
Во новото интервју, во подкастот на Гвинет Палтроу, Камерон Дијаз зборуваше за мајчинството, за улогата на родителите и за стареењето. Таа отворено проговори за тоа...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Веќе не се занимава со глума: Камерон Дијаз лансираше бренд на органско вино

Еспресо
Откако раскрсти со филмскиот свет, актерката Камерон Дијаз лансираше бренд за органско вино заедно со нејзината пријателка, и тврди дека тоа целосно и го променило...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

КАМЕРОН ДИЈАЗ: „Веќе не ми е гајле за изгледот, не го ни мијам лицето, а козметичките производи собираат прашина на полиците“

Ј.К.Д
Убавата холивудска глумица Камерон Дијаз пред 8 година стави точка на снимањето филмови и сосема се оддалечи и дистанцира од кинематографијата. Оттогаш таа се посвети...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) ДРУ БАРИМОР И КАМЕРОН ДИЈАЗ СПОДЕЛИЈА НЕРЕТУШИРАНА ФОТОГРАФИЈА: Обожавателите се воодушевени

Еспресо
Дру Баримор објави неизменета, неретуширана фотографија на нејзниот инстаграм-профил со Камерон Дијаз. И Баримор(46) и Дијаз(49) блескаат на неизменетата фотографија каде нивните брчки и линии...
СветСлајдерСцена

КАМЕРОН ДИЈАЗ ОТКРИ КАКО Е ДА СЕ СТАНЕ МАЈКА НА 47 ГОДИНИ: Сега треба да живеам до 107

И. Т.
Мајчинството е посебна приказна. За некои жени „касната“ бременост и мајчинството имаат импресивни придобивки, а Камерон Дијаз е идеален пример за тоа. Нејзината приказна може...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Камерон Дијаз проговори за мајчинството во 40-та година: Морам да го доживеам 107-от роденден! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Камерон Дијаз (48), која се повлече од Холивуд пред шест години и се посвети на своето семејство, беше гостинка во емисијата „Без филтер на Јутјуб“...
Филм и ТВ

Камерон Дијаз се откажа од глумата поради семејството, но сега донесе нова одлука

Еспресо
Американската глумица Камерон Дијаз (47) пред шест години се повлече од светот на глумата, а во една прилика рече дека ако се врати, тоа ќе...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Некогашната холивудска „бомба“ денес фановите ја нарекуваат очајна домаќинка (ФОТО)

Еспресо
Холивудската актерка Камерон Дијаз неодамна стана мајка на малечката Редикс, а од јавниот живот скоро потполно се повлече. Таа стана жена посветена на семејството и...