7.8 C
Скопје
21:00 - 20 февруари, 2024

Ознака : гоца тржан

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Гоца Тржан ја разнежни јавноста со порака за ќерка си: „Срцето ми се претвора во пудинг…“

Еспресо
Гоца Тржан на својот Инстаграм профил објави фотографија со наследничката и и испрати емотивна порака. Пејачката Гоца Тржан од бракот со Иван Маринковиќ ја има...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Гоца Тржан со емотивна порака до 14 години помладиот сопруг: „Љубовта е слобода, не е жртва“

Еспресо
Пејачката Гоца Тржан 11 години ужива во хармонична љубов со сопругот Раша Новаковиќ со кој стапи во врска по разводот со Иван Маринковиќ. Нивниот брак...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Гоца Тржан на удар на социјалните мрежи за „глупоста што ја истреска“:„Некогаш не се плаќаше, сестрата на сестра си ѝ раѓаше дете“

Еспресо
Регионалната јавност не престанува да зборува за сурогат мајчинство откако Марија Шерифовиќ стана мајка на момче преку сурогат мајчинство изведено во Америка. Во јавноста со...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Гоца Тржан за борбата со неплодноста: Ако постои опција за сурогат-мајка, би ја искористила

Еспресо
Марија Шерифовиќ стана родител со помош на сурогат мајка, а нејзината колешка Гоца Тржан отсекогаш отворено зборува својата борба со неплодноста и неуспешните постапки за...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Гоца Тржан расплакана: „Исплива“ досега невидена фотографија на пејачката

Еспресо
Српската пејачка Гоца Тржан веќе три децении е активна на регионалната музичка сцена, а освен по песните, препознатлива е и по тоа што нема влакна...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Гоца Тржан го обвини сопругот: Имаме три фирми, но тој троши пари како да е жена

Еспресо
Српската пејачка Гоца Тржан призна дека не е од оние луѓе кои знаат да управуваат со парите и дека често троши непотребно, но дека полош...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Можам да те истепам тука, пази што правиш“: Гоцан Тржан се закануваше во емисија

Еспресо
Познатата српска пејачка Гоца Тржан изненади со нејзината бурна реакција во синоќешното „Амиџи шоу“. Имено, пејачката ѝ се „закани“ на водителката Тијана Стоисављевиќ пред да...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Гоца Тржан открива тајни од спалната соба: „Мојот сопруг најмногу ги сака моите…“

Еспресо
Гостувајќи во емисијата „Естрадање“ што на телевизија „Информер“ ја води водителката Милија Чолиќ, пејачката Гоца Тржан откри тајни од спалната соба. Имено, таа изјави дека...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Бившиот сопруг ја понижи Гоца Тржан: Немаше ни денар во џебот

Еспресо
Српската пејачка Гоца Тржан неодамна јавно проговори за нејзиниот поранешен сопруг Иван Маринковиќ. Тој сега реши да ѝ одговори на пејачката, па изнесе неколку шокантни...
ЛајфстајлСцена

Гоца Тржан ги разнежни мајките со емотивна порака упатена за нејзината ќерка! (ФОТО)

Igor
Популарната пејачка е горда мајка на девојче по име Лена која е веќе на прагот да стане тинејџерка. Изгледа како да поминале неколку месеци, а...