Ознака : Иван Маринковиќ

Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

ФОТО: Ќерка ми не сака да го види својот татко: Гоца Тржан ја отвори душата!

Васко Спасоски
Пејачката Гоца Тржан ја отвори душата за нејзината ќерка Лена, која оваа пролет наполни 13 години, а која ја доби од бракот со учесникот во...