Ознака : миљана кулиќ

Лајфстајл Сцена

БАЛКАНСКАТА РИЈАЛИТИ ЅВЕЗДА почна да пее: Снима и спот, а еве кој ѝ ја напиша песната!

Igor
Миљана Кулиќ во Србија важи за ријалити кралица, која беше и прва учесничка во вакво шоу која остана бремена за време на снимањето. На почетокот...