11.8 C
Скопје
23:51 - 29 февруари, 2024

Ознака : дејан миличевиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Дејан Миличевиќ за прв пат открива сè за својот живот: Живеев во луксуз, а потоа ми наредија да одам во подрум

Еспресо
Српскиот портал „Курир“ го претставува својот нов проект – формат кој ќе флертува со границата меѓу традиционалните новинарски интервјуа, исповеди и подкасти и ќе биде...
БалканСлајдерСцена

Дејан Миличевиќ се бори со короната: На моменти бев во агонија, едвај останав жив!

Васко Спасоски
Дејан Милиќевиќ веќе две недели е во болница во Белград, каде што се лекува од коронавирусот. Во интервју за „Пинк“ тој вели дека сега се...
ЛајфстајлСцена

БАЛКАНСКАТА РИЈАЛИТИ ЅВЕЗДА почна да пее: Снима и спот, а еве кој ѝ ја напиша песната!

Igor
Миљана Кулиќ во Србија важи за ријалити кралица, која беше и прва учесничка во вакво шоу која остана бремена за време на снимањето. На почетокот...