20.8 C
Скопје
21:47 - 19 мај, 2024

Ознака : Маја Кикириткова

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ЕВА: Дизајнерката Маја Кикириткова организираше неодолива прослава во домашна атмосфера за својата ќерка

М.Р.
Нашата позната модна дизајнерка, мајка и инфлуенсерка Маја Кикириткова, на својот инстаграм профил објави неодоливи фотографии од роденденската прослава на својот син Лазар.   View this...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) СРЕЌЕН РОДЕНДЕН МАЈА: 36 полни години и овие најсакани околу мене!

М.Р.
Нашата позната модна дизајнерка, мајка и инфлуенсерка Маја Кикириткова, на својот инстаграм – профил објави прекрасна семејна фотографија по повод својот 36 – ти роденден. „36...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) НАЈУБАВАТА ДИСКО ЗАБАВА: Дизајнерката Маја Кикириткова ја исполни желбата на својот син – јунак Лазар

М.Р.
Нашата позната модна дизајнерка, мајка и инфлуенсерка Маја Кикириткова, на својот инстаграм профил објави неодоливи фотографии од роденденската прослава на својот син Лазар. Кикириткова е...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) „НА ОВОЈ ДЕН КАПНУВА ПО ЕДНА СОЛЗА НА МОЕТО ЛИЦЕ“: Дизајнерката Маја Кикириткова е мајка на вистински херои

М.Р.
Денес, 17 ноември е Светски ден на предвремено родени деца, а нашата дизајнерка Маја Кикириткова е мајка на вистински херои, синот Лазар и помалата ќерка...