15.8 C
Скопје
18:56 - 27 февруари, 2024

Ознака : забава

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСветСекојдневиеСлајдерСтилСцена

(Фото) Руските богаташи збеснаа на луксузна забава со дрес код „Речиси голи“: Дијаманти, скапи пијалоци, „собир на Содома и Гомора“

Еспресо
Во средата вечерта, руската водителка и инфлуенсерка Настја Ивлеева организираше приватна забава која се одржа во клубот Мутабор во Москва. Кодексот на облекување на настанот...
СветСлајдерСцена

(Фото) Принц Вилијам на забава во ноќен клуб без Кејт Мидлтон: Танцува и пие пиво

Еспресо
Принцот Вилијам бил забележан со пријателите во британски ноќен клуб Коко минатиот петок. Со него не била неговата сопруга, 41-годишната Кејт Мидлтон. Prince William spotted...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Брена кралица на роденденската забава на синот: Еве како помина прославата до зора

Еспресо
Српската пејачка Лепа Брена (62) со провокативен и жив танц, но и со песни испеани од срце, ја воодушеви публиката на роденденската прослава на нејзиниот...
СветСлајдерСцена

(Фото) Џенифер Лопез во ултра-секси издание на забава во Лос Анџелес: Металик изглед од кој „паѓа вилицата“

Еспресо
Џенифер Лопез пречека низа ѕвезди во саботата на нејзината промотивна забава во Лос Анџелес каде ја претстави нејзината нова колекција чевли со Revolve. 53-годишната поп-ѕвезда...
СветСлајдерСцена

(Видео) Инфлуенсерка отворено за забава со познати фудбалери во Барселона: „Ме бркаше, се заклучив во тоалетот…“

еспресо
По случајот со Дани Алвеш, кој се уште се наоѓа во притвор обвинет за наводен сексуален напад врз млада жена, имаше и други обвинувања против...
СветСлајдерСцена

Чарлс Трети и Камила не ги поканија Меган и Хари на божиќната забава: Ќе присуствуваат дури и децата на Камила од првиот брак!

Еспресо
Кралот Чарлс Трети од Велика Британија и кралицата Камила организираат божиќна забава во Сандрингам, а Меган Маркл и принцот Хари не биле поканети на неа,...
СветСлајдерСцена

Леонардо ди Каприо и Џиџи Хадид заедно ја прославија Ноќта на вештерките, еве како

Еспресо
Леонардо ди Каприо и Џиџи Хадид повторно забележани заедно на забава по повод Ноќта на вештерките. Ова го пренесува изданието Page Six, цитирајќи упатени лица....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Први фотографии од свадбата и двете забави на Бритни Спирс, невестата во три различни фустани

Еспресо
Бракот на Бритни Спирс го означи нејзиното повторно раѓање и повторното преземање на својот живот во свои раце. Бритни Спирс (40) и Сем Асгари (28)...
ЛајфстајлСекојдневие

Фински научници пронајдоа супер лек против мамурлак

М.Р.
Сите оние кои, по лудата ноќ, можат да молчат само во темна просторија и да чекаат да помине пеколната главоболка и гадењето, сега им наздравуваат...
Ви ПрепорачувамеЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) СРЕЌЕН РОДЕНДЕН МАРТИЈА: Голема прослава, торта на три ката и многу музика!

М.Р.
Младата пејачка Мартија Станојковиќ го прослави својот 18-ти роденден организирајќи голема забава со многу гости. Мартија е активна како на македонската музичка сцена така и...