39.8 C
Скопје
17:28 - 19 јули, 2024

(Фото) Ана Николиќ на луда забава за новиот албум: Фустанот не остава ништо на фантазијата

Пејачката Ана Николиќ издаде нов албум, а тоа го прослави со најблиските пријатели, со соработниците и секако со новото момче композиторот Рале.

Таа направи забава во студио, „се фрли“ во транс, а атмосферата ја сподели на социјалните мрежи. Ана цело време играше во проѕирен фустан, а во еден момент ѝ „излезе“ брадавицата што на многумина им падна во очи, пренесува српски Блиц.

принтскрин инстаграм

Но тоа што фустанот беше проѕирен и што откриваше повеќе, не ја загрижуваше Ана. Во фокус беше забавувањето за албумот „Фала, довидување“.

Инаку, Николиќ овој албум го работеше со својот партнер, композиторот Рале, а во оваа ситуација Ана се сети на текстописецот Марина Туцаковиќ со која соработуваше и беше многу блиска.

– Љубов и гениј…Марина недостасуваш. Најзаслужен за сите грешки е Горан Ратковиќ Рале, фондација”burnout people” – рече Ана.

Слични објави

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо
Се вчитува....