34.8 C
Скопје
18:33 - 22 јули, 2024

Среќлии на неделата: Три хороскопски знаци кои ќе имаат луда среќа од 1 до 7 јули

Астролозите именуваа три хороскопски знаци кои ќе имаат среќа во различни области од животот оваа недела.

Тие треба да очекуваат наклонетост од судбината во финансиската сфера, како и голем успех во личниот живот.

Близнаци
За Близнаците претстојната недела ветува дека ќе биде особено успешна во делот на личните односи. Ако долго време сонувавте да ги подобрите односите со саканите или да започнете нова романтична врска, сега е вистинското време. Вашата харизма и шарм ќе бидат на врвот,  што ќе ви помогне да воспоставите контакти и да ги зајакнете врските. Можни се и пријатни изненадувања и подароци од најблиските.

Водолија
Оваа недела водолиите ќе почувствуваат наплив на енергија и самодоверба. Ѕвездите фаворизираат почеток на нови проекти и авантури. Вашата решителност и активност ќе ви помогнат да постигнете успех во работата и исто така да го привлечете вниманието на вистинските луѓе. Ова е одлично време да покажете лидерски вештини и да преземете иницијатива во бизнисот.

Риби
Рибите можат да очекуваат поволни промени во финансискиот сектор. Оваа недела може да има неочекувани готовински премии или успешни трансакции. Вашите напори конечно ќе почнат да вродуваат со плод, а вие ќе чувствувате стабилност и доверба во иднината. Не плашете се да ризикувате и да инвестирате во нови проекти – ѕвездите се на ваша страна.

Слични објави

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо

(Фото) Деми Мур ја покажа својата совршена линија во минијатурни бикини: „Авионка“ на 61 година

еспресо

(Фото) Џина Џиновиќ има нов дечко: Веќе не го крие и страсно се љуби со него пред сите

Еспресо
Се вчитува....