13.8 C
Скопје
09:16 - 28 февруари, 2024

Ознака : џенифер лопез

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Џенифер Лопез зеде 5 милиони долари за мини концерт на отворањето на луксузен хотел во Дубаи

Еспресо
Пејачката изгледаше неверојатно во суперсекси комбинезон. На овој настан покрај Лопез беа присутни и голем број други светски познати личности. Познатата американска пејачка, актерка и...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Џенифер Лопез го „запали“ интернет со атрактивни пози: Ги засрами многу помладите колешки

Еспресо
Џенифер Лопез, која на почетокот на годинава се прошета на црвениот тепих на доделувањето на Златните глобуси без сопругот Бен Афлек и ги засени сите...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Со екстремно деколте: Џенифер Лопез раскошна во цветови на ревијата на Ели Сааб

Еспресо
Актерката присуствуваше на еден од настаните во рамките на Париската модна недела. Таа избра спектакуларна облека. 54-годишната американска пејачка и актерка Џенифер Лопез го привлече...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Џенифер Лопез во екстравагантно издание на ревија во Париз: Златни очила за сонце и палто од рози

Еспресо
Џенифер Лопез се појави во Париз на ревијата на Скјапарели во екставагантен изглед. Пејачката имаше кратка фризура, оригинални наочари и кратко раскошно палто од рози....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Џенифер Лопез во секси издание подготвена за Денот на вљубените: Долна облека во нијанса на цреша

Еспресо
54-годишната американска пејачка и актерка Џенифер Лопез сподели фотографии на кои позира во долна облека. Актерката позираше во долна облека во нијанса на цреша од...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) По жестока кавга, бакнување: Џенифер Лопез и Бен Афлек пак драматизираа во јавност

Еспресо
Двојката пристигна да ја прослави Новата 2024 година на островот Свети Вартелемеј во Карипското Море. Тие покажаа низа емоции додека пазареа во локалните бутици –...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Џенифер Лопез и Бен Афлек предизвикаа нови гласини за раздор: Таа го бакнува, тој се допишува

Еспресо
На интернет жестоко се разговара за нова фотографија на Бен Афлек и Џенифер Лопез, кои папараците ги фатија како се бакнуваат. Пред некој ден, ѕвездената...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Мајките на Џенифер Лопез и Бен Афлек не можат да се смислат: Нема да бидат сите заедно за Божиќ

Еспресо
Mајките на пејачката Џенифер Лопез и актерот Бен Афлек имаат напнати односи. За ова пишува In Touch Weekly. Извор за списанието тврди дека Бен и...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Џенифер Лопез ja покажа луксузната елка во својата скапа палата: Златни и сребрени украси, декорации со шишарки…

Еспресо
За фотосесијата, ѕвездата избра модна комбинација што одговара на елката и украсите во домот за Божиќ. Познатите и богатите веќе во полн ек се подготвуваат...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Џенифер Лопез блесна во фустан на украински креатор: Дизајниран за новиот албум на ѕвездата

Еспресо
54-годишната американска пејачка и актерка Џенифер Лопез облече фустан од украинскиот бренд Фролов. Актерката се појави во футанот во новото видео. Вчера беше објавен трејлер...