4.8 C
Скопје
22:30 - 18 април, 2024

Ознака : џенифер гарнер

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Џенифер Лопез му помогна на Бен Афлек да ја поправи врската со поранешната сопруга: „Драмата од минатото веќе ја нема“

Еспресо
Џенифер Лопез му помогна на својот сопруг Бен Афлек да ги поправи односите со неговата поранешна сопруга Џенифер Гарнер и да се справи со „драмата...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Џенифер Гарнер на „лице место“ облече еден бездомник: Папараците го снимија настанот

Еспресо
Холивудската актерка и поранешна сопруга на Бен Афлек, Џенифер Гарнер, е фотографирана како у помага на бездомник. Според Пејџ сикс, фотографите ја снимиле Џенифер Гарнер на...
СветСлајдерСцена

Поранешната сопруга на Бен Афлек објасни зошто не чита никакви вести за него: „Се чувствувам лошо дури и ако се пишува добро“

Еспресо
Актерката Џенифер Гарнер објасни зошто не ги чита вестите за нејзиниот поранешен сопруг Бен Афлек. Џенифер Гарнер рече дека не ги следи насловите ниту за...
Ви ПрепорачувамеСлајдерСцена

Поранешната на Бен Афлек советува: Како да гледаме на разводот кога бракот е на „климави нозе“ според Џенифер Гарнер

Еспресо
Да се потсетиме, Џенифер Гарнер беше во брак со Бен Афлек од 2005 до 2018 година. Иако нивниот брак изгледаше совршено пред очите на јавноста,...
СветСлајдерСцена

Џенифер Гарнер е среќна што е ослободена од грижа за „четвртото нејзино дете“ Бен Афлек: Нека се грижи сега за него Џенифер Лопез!

Еспресо
Поранешната сопруга на Бен Афлек, актерката Џенифер Гарнер е среќна што сега за него ќе се грижи неговата нова сопруга Џенифер Лопез. Ова го изјавија...
СветСлајдерСцена

Што правеше Џенифер Гарнер за време на свадбата на поранешниот сопруг Бен Афлек и Џенифер Лопез?

Еспресо
Бен Афлек, поранешниот сопруг на Џенифер Гарнер, по втор пат се ожени со Џенифер Лопез на неговиот имот во Џорџија. Џеј Ло и Афлек ја...
СветСлајдерСцена

Нежен гест на Џенифер Гарнер (поранешната на Афлек) за Бен и Џенифер Лопез: Условите за сложно големо семејство се тука!

Еспресо
Актерката им честитала на парот за венчавката и испратила подарок.  И по свадбата на Џенифер Лопез и Бен Афлек пристигнуваат подароци од многубројни пријатели на...
СветСлајдерСцена

(Фото) Еве што правела Џенифер Гарнер додека нејзиниот поранешен сопруг Бен Афлек се венчал со Џенифер Лопез

Еспресо
Денот кога таткото на нејзините три деца ѝ кажал „да“ на Џеј Ло, актерката не тажела. Всушност, Џенифер во тие мигови уживала  на езерото Тахо...
СветСлајдерСцена

Џенифер Гарнер советува како да гледаме на разводот кога бракот е на „климави нозе“

М. Р.
Да се потсетиме, Џенифер Гарнер беше во брак со Бен Афлек од 2005 до 2018 година. Иако нивниот брак изгледаше совршено пред очите на јавноста,...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Екс сопругата на Бен Афлек ќе се мажи: КОЈ Е „МЛАДОЖЕНЕЦОТ“ НА ЏЕНИФЕР ГАРНЕР?

Еспресо
Тајмингот за нова љубов и нови бракови им е речиси ист – Бен Афлек и Џенифер Лопез се на чекор до свадба, но не е...