23.8 C
Скопје
08:42 - 24 јуни, 2024

Ознака : катарина лазиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Сопругата на Дарко Лазиќ ги шокираше сите! Еве што консумира во поодмината бременост на одмор со деца, следбениците веднаш ја осудија!

Еспресо
Српскиот пејач Дарко Лазиќ и неговата бремена сопруга Катарина заминаа на одмор во Турција со синот и ќерката на фолкерот од претходните врски, Алексеј и...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Сопругата на Дарко Лазиќ се соблече во шестиот месец од бременоста! Го покажа стомакот во минијатурно бикини

Еспресо
Сопругата на српскиот фолк пејач Дарко Лазиќ, Катарина Лазиќ, трудничките денови ги поминува далеку од Србија. Во друштво на сопруг и неговите деца од претходните...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Се убедив дека не ни е судено“: Бремената Катарина за љубовта со пејачот Дарко Лазиќ

Еспресо
Катарина Лазиќ за неколку месеци ќе стане мајка, а сега преку социјалните мрежи одговараше на сите прашања поврзани со бременоста и заедничкиот живот со сопругот...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Дарко Лазиќ чека трето дете! Се појави фотографија, пејачот го гали трудничкиот стомак на сопругата

Еспресо
Фолк пејачот Дарко Лазиќ и неговата сопруга Катарина за српски „Курир“ потврдија дека чекаат бебе. Тоа ќе биде нивно прво дете, а на пејачот трето....
БалканСцена

(Фото) Каков „ѕвер“ ѝ купи Дарко Лазиќ на сопругата! Катарина доби подарок скап автомобил и веднаш се пофали

Еспресо
Српскиот фолкер Дарко Лазиќ не крие дека ужива во брачниот живот со сопругата Катарина, а сега пејачот решил да ја изненади својата поубава половина и...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Сопругата на Дарко Лазиќ откри кога го очекуваат првото дете

Еспресо
Катарина, сопругата на Дарко Лазиќ,  редовно комуницира со своите следбеници на инстаграм-профилот и одговара на нивните прашања. Таа често им дава можност на фановите да...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото+видео) На Дарко Лазиќ сопругата му ги мие нозете во леѓен: Како пејачот и Катарина ги поминуваат првите денови од бракот

Еспресо
Српскиот пејач Дарко Лазиќ пред еден месец се ожени со својата избраничка Катарина, а по тој повод направија голема гала прослава. Дарко и Катарина на...