Tag : истра

Лајфстајл Сцена

Балашевиќ се поднови со луксузна вила на Истра

Igor
Популарниот Ѓорѓе Балашевиќ купил луксузна вила на Истра вредна 400.000 евра. Како што наведуваат хрватските медиуми, тој вилата ја купил преку фирма чиј директор е...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian