Балашевиќ се поднови со луксузна вила на Истра

Популарниот Ѓорѓе Балашевиќ купил луксузна вила на Истра вредна 400.000 евра. Како што наведуваат хрватските медиуми, тој вилата ја купил преку фирма чиј директор е неговата ќерка.

Во комплексот има осум идентични вили. Секоја има гаража за два автомобила, голема дневна соба, четири спални соби со посебни тоалети, внатрешна и надворешна кујна, подно греење, сауна и џакузи.

Во близина има и природен парк, а морето е на шест километри од комплексот вили.

Цената на една вила може да биде и повисока, доколку се купува по принципот „клуч на рака“.

Слични објави

Вака ќе изгледа кралското семејство на стари години (ФОТО)

Igor

СУЕВЕРНИОТ ТОМ КРУЗ: Каков проблем има актерот со бројот 33?

Igor

Откако се претвори во Кен, сега сака да биде жена (ФОТО)

Еспресо

Почина сопругата на Бата Живојиновиќ

Теодора Циклевска

Рита Ора им го помати умот на следбениците на Инстаграм (ФОТО)

Igor

Емина Јаховиќ конечно откри како го поднела разводот со Мустафа: Сè уште не го надминав неуспехот во бракот!

Еспресо

Остави Коментар

дванаесет + 16 =

Слични објави

Кајли Џенер ги објави своите голи фотки од Плејбој: „Од ова може да се умре!“ (ФОТО)

Igor

Јелена од „Преспав“ стана мајка: Во Загреб се роди нејзиниот прв син

Еспресо

Дали серијата „Сексот и градот“ е виновна: Ким Катрал открива зошто решила да нема деца

Еспресо

Емотивна порака на Миа Костова: Запознав човек што го сакам повеќе од себе

Igor

Ја немаше долго време, но сега се врати! Накова позира во лифт во бела блузичка, а градник нема! (ФОТО)

Igor

Сите ја критикува поради донацијата, но еве на што размислува Ким Кардашијан! (ФОТО)

Еспресо