Tag : балашевиќ

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Сопругата на Ѓорѓе Балашевиќ слави роденден: Нивната љубов ги издржа сите предизвици

Еспресо
Оливера Балашевиќ, сопругата на музичарот и кантавтор Ѓорѓе Балашевиќ, денеска го слави 61-от роденден. Оливера неодамна отвори профили на социјалните мрежи за да ја промовира...
Лајфстајл Сцена

Балашевиќ се поднови со луксузна вила на Истра

Igor
Популарниот Ѓорѓе Балашевиќ купил луксузна вила на Истра вредна 400.000 евра. Како што наведуваат хрватските медиуми, тој вилата ја купил преку фирма чиј директор е...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian