8.8 C
Скопје
03:41 - 28 февруари, 2024

Ознака : антологија

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(ВИДЕО) Премиера на досега необјавената песна на ЃОРЃЕ БАЛАШЕВИЌ во Нови Сад

Еспресо
Антологија на љубовната поезија на Ѓорѓе  Балашевиќ ќе биде претставена во најпознатата улица во регионот, Јован Цвијиќ во Нови Сад, пред бројот 33, а премиерно...