Ознака : синиша михајловиќ

Лајфстајл Сцена

Преубавата ќерка на Синиша Михајловиќ е во љубов со овој италијански фудбалер! Сите се прашуваат што ќе каже тато?! (ФОТО)

Igor
Славниот фудбалер Синиша Михајловиќ покрај себе има шест деца и сопругата кои му ја даваат најголемата поддршка во најтешките моменти. Ќерките на Михајловиќ, Вирџинија и...