10.8 C
Скопје
06:11 - 23 мај, 2024

Ознака : Ќерки

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Најдобрите и најлошите комбинации на мајки и ќерки според хороскопот

Еспресо
Ретко кој семеен однос е толку интензивен колку што е помеѓу мајка и ќерка. Може да биде со голема љубов, но и со бројни караници....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Силвестер Сталоне снима реално шоу: Им дава љубовни совети на своите ќерки

Еспресо
Шоуто треба да наликува на она што го прослави семејството Кардашијан. Sylvester Stallone’s new reality show premieres Wednesday, May 17th. Stream “The Family Stallone” exclusively...
БалканСлајдерСцена

Горан Бреговиќ за ќерките: „Не знам веќе што слават, сите три се од различна вероисповед“

Еспресо
Горан Бреговиќ од бракот со Џенана Бреговиќ има три ќерки Ема, Лулу и Уна. Со оглед на тоа што по мајка е Србин, а по...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Обожавателите на Сузана Манчиќ изненадени од изгледот на нејзините ќерки: Убавици со изграден стил различен од мајка им

Еспресо
Најпознатата лото девојка на поранешна Југославија, Сузана Манчиќ (65) беше сон на повеќето мажи кон крајот на 80-тите, а пред речиси 17 години се соблече...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Ќерките на Путин се под санкции, но каде е „ПРВАТА ЉУБОВНИЦА“?

Еспресо
Рускиот претседател официјално се ожени само еднаш. Људимила Путин, сега Очеретнаја, ги родила двете ќерки на Владимир Путин – Марија и Катерина, кои вчера беа...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

На ќерките на ПУТИН им претат санкции: И двете се на челни позиции на врвни руски компании!

Еспресо
Европската унија размислува за воведување санкции за ќерките на рускиот претседател Владимир Путин како одговор на убиствата на украинските цивили, наводно извршени од руски војници....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Инстаграм фотографии од ЌЕРКИТЕ и љубовниците на руските олигарси СЕ КОРИСТАТ за лоцирање и замрзнување на нивните имоти!

Еспресо
„Тие не ги разбираат важечките безбедносни правила, ниту сите работи што луѓето можат да ги отркријат од една постирана фотографија на социјалните мрежи“ – вели...
Ви препорачуваме на СПЖивотни ПриказниСлајдер

(ФОТО) ВО БОГОРОДИЦА ВО БОЖЕСТВЕНИОТ ДВОР НА МАРИНА И СЕМЕЈСТВОТО: Рај вгнезден на југот на Македонија

Ј.К.Д
Останавме импресионирани од дворот и цветната приказна на Марина Тошева, наша денешна соговорничка. 20 години работела како конфекциска работничка, потоа се префрлила во угостителската дејност,...
Животни ПриказниСлајдер

(ФОТО+ВИДЕО) МАЈКАТА ИСЧЕЗНА СО ДВЕТЕ ЌЕРКИ ВО 1985 ГОДИНА: По триесет години, оваа приказна доби неочекуван пресврт! 

Еспресо
Пред повеќе од 30 години, мајката ги киднапираше своите две ќерки и ги однесе колку што е можно подалеку од сопругот што ја претепал. Три...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Здравко Чолиќ откри за што му се лути највеќе сопругата! (ФОТО)

Васко Спасоски
Здравко Чолиќ е познат како личност која никогаш не го следеле медиумските скандали, но и претерано експонирање. Многумина ќе кажат дека на него нема што...