18.8 C
Скопје
15:13 - 20 април, 2024

Ознака : дом

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Ова е рајот на Бресквица, има базен на покривот од домот: „Луѓето не можат да сфатат дека некој ја сака својата приватност“

еспресо
Во саботата пејачката Анѓела Игњатовиќ, попозната како Бресквица, го освои второто место на изборот на песна за Евровизија во Србија, додека Теја Дора победи со...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ова е резиденцијата каде Чарлс Трети престојува по треапиите: Позлата, црвени теписи и луксузна градина

Еспресо
Британските медиуми покажаа како изгледа внатрешноста на резиденцијата на Кларенс Хаус, каде кралот Чарлс Трети одмора по лекувањето од рак. Фотографиите ги објави Дејли Мејл....
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Ѕирнете во луксузниот дом на Сања Кужет: Ќе има и катче за новиот член на семејството

Еспресо
Водителката Сања Кужет со години го опремува станот во кој живее со своите најблиски, а сега се подготвува и катче за новиот член на семејството....
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Вереницата на Биковиќ ја покажа бајковитата атмосфера: Поглед од луксузниот дом

Еспресо
Свршеницата на Милош Биковиќ, Ивана Малиќ неодамна стана мајка. Убавата Ивана роди момче, кое им донесе радост на семејствата Биковиќ и Малиќ. Оттогаш тие заедно...
Ви ПрепорачувамеИнтервјуНаши ФациСлајдерСцена

Божиќ во домот на семејство Богојески: Без бадниково лепче нема Бадник, а без чоколадна торта нема Божиќ

Ј.К.Д
Во семејството Богојески верата во Бога има важна улога. Така ги воспитуваат и децата, дека верата и религијата се залудни ако вредностите не се практикуваат...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Северина го прослави Божиќ во луксуз: Го покажа својот скап стан, а деталите го одземаат здивот

Еспресо
Пејачката Северина Вучковиќ покажа како го слави Божиќ во својот дом. На видеото кое го објави се гледа дека тука е и нејзиниот син Александар,...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Џенифер Лопез го покажа празнично уредениот дом вреден 60 милиони долари: Раскошна елка и златни чинии од Хермес

Еспресо
Пејачката, актерка, продуцентка, дизајнерка и една од најбогатите жени во светот, Џенифер Лопез, на почетокот на јуни се пресели во нивниот нов дом на Беверли...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлРетроСветСекојдневиеСлајдерСтилСцена

(Фото) Оваа жена има 26 новогодишни елки во својот дом: Ѝ требаат три месеци да ги украси

Еспресо
За Мел, Божиќ е повеќе од празник – тоа е страст што ја инспирира секоја година почнувајќи од 1 септември, да го претвора својот дом...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Џенифер Лопез го покажа новиот луксузниот дом од 60 милиони долари: Сè блеска од сребрен и златен декор

Еспресо
Пејачката објави ретки фотографии од нејзиниот нов луксузен имот со сребрен и златен декор. Џенифер Лопез конечно им овозможи на фановите да ѕирнат во нејзиниот...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Ѕирнете во домот на Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ: Имот вреден половина милион евра, наместен со стил

Еспресо
Пејачката Александра Пријовиќ деновиве е актуелна тема во регионалните медиуми, поради нејзината концертна турнеја во регионот, за која се бараат билети повеќе. Но овојпат не...