Ознака : пижами

Свет Слајдер Сцена

ФОТО: Таа не спие во памучни пижами – Погледнете што облекува згодната Георгина пред спиење!

Еспресо
Вереницата на славниот фудбалер ги засени сите со новата објава во секси долна облека…Вереницата на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез (26) објави нова провокативна фотографија на...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Елена Велевска со кратки пижами и поза од која нема да ви биде сеедно! (ФОТО)

Васко Спасоски
Очигледно познатата пејачка Елена Велевска нема намера да ги остави да мируваат своите машки обожаватели на социјалните мрежи… Атрактивната пејачка и овојпат им „сервираше“ жешка...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Марија Шерифовиќ се појави во пижами во „Ѕвездите на гранд“ (ФОТО)

Васко Спасоски
Последната емисија на „Ѕвездите на Гранд“ ги воодушевите сите гледачи, со оглед на тоа дека беше малку поинакво издание од вообичаеното.  Имено, Марија Шерифовиќ на...