33.8 C
Скопје
14:17 - 24 јуни, 2024

Ознака : Елена Велевска

Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ЕЛЕНА ВЕЛЕВСКА позира во Дубаи: „Уживав во најелитните места“

Еспресо
Пејачката Елена Велевска тукушто се врати од Дубаи, град каде престојувала првпат. Но вели, нема да биде последен пат. Заминала во приватна режија, се сместила...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЛокумчеНаши ФациСлајдерСцена

Елена Велевска од Дубаи за ЕСПРЕСО: Уживав во многу луксуз, во шопинг, во врвни ресторани, а врв е и Белата плажа!

Ј.К.Д
Инстаграм го вжешти со своите фотографии направени на Белата плажа во Дубаи, а за нас најде време за муабет – и покрај уживањето во целата...
Дестинации и ДегустацииЖенски печат

(ФОТО) ЕЛЕНА ВЕЛЕВСКА ЗА ЕСПРЕСО ОД ДУБАИ: Единствен порок во мојот живот е шопингот, а наскоро можен е и КОНЦЕРТ во Дубаи!

Ј.К.Д
Инстаграм го вжешти со своите фотографии направени на Белата плажа во Дубаи, а за нас најде време за муабет – и покрај уживањето во целата...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) ЈА ИСФРЛИЛЕ НА УЛИЦА, А СТАРЕТЕЛСТВОТО Е ВО РАЦЕТЕ НА ПОРАНЕШНИОТ СОПРУГ: Пејачката Елена Велевска со солзи во очите, но посилна од кога било!

М.Р.
Елена Велевска, естрадна уметница и мајка на три деца, научила да се цени себеси повеќе, да биде среќна за себе и за нејзините деца, и за сите оние кои ја опкружуваат. Често е на...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ЕЛЕНА ВЕЛЕВСКА: Пејачката доби најубав подарок

М.Р.
Познатата фолк-пејачка Елена Велевска вчера го прослави својот 41-ви роденден. Пејачката иако навлезе во педесетата деценија од својот живот изгледа посекси од кога било. Но,...
Наши ФациСлајдерСцена

ФОТО | Кој кого копира? Џеј Ло, Елена Велевска, Лила Филиповска и Марјана Станојковска со исти фризури!

Васко Спасоски
Ако ги погледнете помеѓу најновите фотографии на Џеј Ло, Елена Велевска, Лила Филиповска и Марјана Станојковска, прво нешто што ќе ви падне на памет дека...
Наши ФациСлајдерСцена

ФОТО: Елена Велевска позира покрај новогодишната елка во прекратко фустанче!

Васко Спасоски
Познатата фолк-пејачка Елена Велевска на својот профил на Инстаграм со своите обожаватели сподели фотографија на која позира покрај новогодишна елка. Но, сигурни сме дека малкумина...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

ФОТО: Кај Елена Велевска мора се да биде во тон: Популарната пејачка облече фустан и заштитна маска со циркони!

Васко Спасоски
Познатата Елена Велевска важи за една од пејачките на македонската естрада која секогаш внимава на својот изглед, безразлика тоа дали е гостување во емисија, настап...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

Годините се само бројка: Елена Велевска денеска слави роденден (ФОТО)

Васко Спасоски
Кога велат дека жените се како виното, колку постари, толку подобри и тоа како има вистина во тоа. Еден таков пример е нашата позната фолк-пејачка...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

Пејачката повторно провоцира: Ќе ве меѓепса деколтето на Елена Велевска (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата пејачка Елена Велевска важи за некоја која може да се пофали со најдобро деколте на македонската естрада. Да бидеме искрени и ние се согласуваме...