4.8 C
Скопје
03:20 - 4 март, 2024

Ознака : марија шерифовиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Марија Шерифовиќ му се обрати на жирито по победата на Теја Дора: Ви благодарам што никој не гледаше во ничии хартии

Еспресо
Марија Шерифовиќ проговори откако Теја Дора победи во синоќешното финале на Беовизија со песната „Рамонда“, и ќе ја претставува Србија на Евровизија во Шведска. Da...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Малиот е супер“: Полубратот на Марија Шерифовиќ го запозна внукот и откри како пејачката се снашла како мајка

Еспресо
Данијел Павловиќ, полубратот на Марија Шерифовиќ nа јавноста ` е познат по учеството во српското реално шоу „Операција триумф“ во 2008 година. За време на...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Марија Шерифовиќ покажа како го поминала Денот на вљубените: Преслатко

Еспресо
Марија Шерифовиќ (39) стана мајка во декември, а оттогаш редовно споделува моменти со својот син Марио. Сега таа сподели емотивно видео и покажа како го...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Марија Шерифовиќ откри со каков здравствен проблем се бори: Еве со што се соочува новопечената мајка

Еспресо
Пејачката Марија Шерифовиќ во емисијата „Ѕвезде Гранда“ откри со каков здравствен проблем се бори. За време на конфликтот со Вики Миљковиќ, таа случајно призна со...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Немам нерви за ова“: Обожавателите на Марија Шерифовиќ ја искритикуваа дека му штети на бебето, таа брутално им одговори

Еспресо
Српската пејачка Марија Шерифовиќ (39) ужива во новата животна улога и во сите убавини што ги носи мајчинството. Имено, таа го доби синот Марио кон...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Жестока кавга меѓу Марија Шерифовиќ и Вики Миљковиќ: „Оди, врати се во село!“

Еспресо
Многумина беа изненадени од расправијата меѓу двете пејачки. Како и секогаш, добро познатото музичко натпреварување „Ѕвезде Гранда“ не би било интересно доколку некој од членовите...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Марија Шерифовиќ лумпува во родниот град: Пие ракија и ужива во хитот на Лепа Брена

Еспресо
Музичката ѕвезда Марија Шерифовиќ отиде во родниот град Крагуевац да прослави со своите пријатели. Шерифовиќ накратко се разделила од синот Марио и со најблиските излегла...
БалканСлајдерСцена

(Видео) „Мојот прв танц“: Марија Шерифовиќ ги расплака фановите со видео на кое танцува со синот

Еспресо
Српската пејачка Марија Шерифовиќ (39) објави видео како танцува со синот Марио и воодушеви многумина. Имено, поп-ѕвездата на социјалниот медиум Инстаграм објави емотивен момент додека...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Марија Шерифовиќ ги разнежни фановите со нова фотка од синот: Специјална облека само за него!

Еспресо
Кон крајот на минатата година, српската пејачка Марија Шерифовиќ го доби синот Марио со помош на сурогат мајка. Среќната вест ја објави на социјалните медиуми,...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) „Ти си моја преткомора“: Марија Шерифовиќ со емотивна порака покажа колку ѝ значи познатата пејачка

Еспресо
Српската популарна пејачка Марија Шерифовиќ на многу оригинален начин ѝ го честиташе роденденот на колешката Јована Пајиќ. Познато е дека Јована Пајиќ и Марија Шерифовиќ...